מכירת זהב במזומן

Selling old gold for cash

האם פעם חשבתם לעצמכם כיצד תוכלו להרוויח כסף במהירות וללא מאמץ? לצערנו הרב, רבים מאיתנו לעתים לא מצליחים לגמור את החודש עם המשכורת החודשית, ואנו נאלצים לעתים להחזיק בעבודה נוספת. במדינת ישראל הכלכלה תמיד מתנדנדת, ולכן חשוב שיהיו לנו מקורות כספיים זמינים לשעת חירום. לשם כך, נוכל לבחור בפתרון אולטימטיבי – מכירת זהב במזומן.

מכירת זהב במזומן? למה הכוונה?

אם יש לכם תכשיטי זהב בבית שאינם בשימוש, תוכלו להפיק מהם תועלת. חברות רבות, ביניהן חברות תכשיטים וחברות הסחר, מחכות לקנות זהב מכל מי שיציע להן. בארצות הברית לצורך העניין, מכירת זהבבמזומן הינה פופולארית וכך בשנים האחרונות גם בישראל.

האם אוכל למכור כל סוג של זהב?

אכן כך. כמעט לכולם יש בבית לפחות מספר תכשיטים מועט העשויים מזהב, ולאחרים אף יש מטבעות, מדליות, מטילים ושאר חפצים העשויים זהב אשר מהם נוכל להרוויח סכום יפה מאוד. ככל שתרבו להביא יותר תכשיטים וחפצים מזהב, כך הסכום שתקבלו על העסקה יהיה גבוה יותר. עם זאת, לעתים אף תכשיט בודד יאפשר לכם להרוויח לא מעט, כאשר הכל תלוי בשווי ערכו. יש לציין כי ערך הזהב בדרך כלל יציב ותמיד גבוה, כך שבכל עת כדאי למכור זהב תמורת מזומן.

באילו מצבים נרצה בדרך כלל למכור את הזהב שלנו?

בדרך כלל אנשים יבחרו במכירת זהב במזומן כאשר יצטרכו מקור כספי זמין במיידית למצב חירום זמני. לעתים יהיה זה במצב בו חשבון הבנק שלנו התרוקן, כאשר נצטרך לשלם חוב מסוים, או אפילו כאשר נרצה קצת להקל על המצב הכספי שלנו. אם יש לכם עסק לצורך העניין, מכירת זהב תוכל לעזור לכם הן בשעת צרה והן כדי לרומם את העסק. אחרים, לא יעשו זאת דווקא בשל מצב כלכלי ירוד, אלא דווקא למותרות – חופשה, רהיטים, חיסכון למכונית, או סתם כדי להגדיל את החשבון בבנק.

מכירת זהב במזומן – האם יש סיכון מסוים?

כלל לא. כל עוד העסקה נעשית באופן חוקי, אין הגבלות ואין תנאים מיוחדים. כל שיש לכם לעשות הוא להגיע לאחת החברות להן ניתן למכור זהב במזומן, לנהל משא ומתן על הסכום המוצע במקרה הצורך, ולצאת כמה דקות לאחר מכן עם מזומן ביד, ללא אותיות קטנות וללא מחויבות.

מתי לא כדאי למכור זהב?

מכיוון שנעשית כאן עסקת מכירה לכל דבר, הפרידה היא לתמיד, ולכן לא נמכור תכשיטים או חפצי זהב שיקרים לנו רגשית. בדרך כלל יהיה מדובר על תכשיטי זהב שקיבלנו כמתנה, כנדוניה, או כאלו שהועברו לנו בירושה. במקרה ובכל זאת נצטרך מקור כספי זמין, משכון הזהב היא אפשרות עדיפה יותר. נמכור זהב במזומן את התכשיטים ששוכבים במגירה או בקופסת התכשיטים שאין אנו עונדים יותר.

סגירת תפריט