מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


משכון יהלום

אם יש לכם יהלום או כמה יהלומים בבית - משכנו אותם תמורת כסף

תכשיטים ויהלומים הם ללא ספק יפים ובעלי ערך רב, אך עם כל הכבוד אליהם, לעתים הם סתם שוכבים בבית ללא מטרה, תופסים במקום באיזו קופסא מאובקת שלפעמים אנו לא זוכרים היכן היא. אז אם אכן זהו מצבכם, מדוע לא להפיק מהם תועלת? אם יש לכם איזה יהלום בבית ללא שימוש, ואתם לחוצים כספית, תוכלו למשכן את היהלום הזה תמורת כסף מזומן.

 יהלומים לנצח?

משכון יהלום שברשותכם עדיין יאפשר לכם ליהנות משני העולמות: גם לקבל כסף בקלות ובמהירות, וגם בסופו של דבר יובטח לכם כי תוכלו לקבל אותו חזרה בכל עת. כך לא תצטרכו להיפרד ממנו לתמיד, ובעתיד לחזור לענוד את טבעת היהלום או שעון היהלום שברשותכם.

 האם ישנה הגבלה לכמות היהלומים שאוכל למשכן?

בעיקרון לא. כל אחד יכול למשכן יהלומים בכל יום וכמה שהוא רוצה. ככל שתביאו יותר תכשיטים משובצים יהלומים, כך הסכום שתרוויחו יותר גדול. ושוב, אין חשש למשכן מספר תכשיטים, שכן לא מדובר בפרידה נצחית, אלא זמנית עד הרגע שתרצו לקבלם חזרה. בדרך כלל נראה כי אנשים מעדיפים להביא את כל התכשיטים עם היהלומים שברשותם.

 כמה שווה היהלום שלי?

לכל יהלום יש תעודה שם נוכל לראות את פרטי היהלום ואת שוויו. כמו כן, תוכלו להיעזר באינטרנט שם מידע רחב על ערכי היהלומים, על מנת שתוכלו לקבל לפחות תמונה חלקית על כמה שווים היהלומים שלכם. טרם בואכם לבית העסק המתמחה במשכון יהלומים, תוכלו לעשות בירור שווי משלכם. מלבד זאת, תוכלו לערוך השוואה במספר מקומות על מנת לבדוק מי נותן את ההצעה המשתלמת ביותר, שכן פעמים רבות ניתן לערוך משא ומתן על הסכום.

 אילו יהלומים כדאי למשכן?

מכיוון שמדובר בפרידה זמנית, אין צורך לחשוש אפילו ממשכון יהלום אליו יש לנו קשר רגשי חזק כמו כאלו שקיבלנו במתנה, בירושה או נדוניה. זאת לעומת מכירה, שבמצב כזה ההמלצה היא לא לעשות זאת, שכן אין דרך חזרה. עוד יהלומים שכדאי למשכן הם תכשיטי יהלומים שאינם בשימוש עוד, ותכשיטי יהלומים שבורים, עגילי יהלומים בודדים ועוד.

היכן אוכל למצוא מקום המתמחה במשכון יהלומים?

למשכון היהלום שברשותכם, תוכלו למשל לגשת ישירות לאזור הבורסה ברמת גן שם חנויות תכשיטים ועסקים רבים העוסקים בכך. אך אם הינכם מאזור מרוחק, או מעדיפים מקומות קרובים לבית, תוכלו לעשות חיפוש באינטרנט, שם גם תוכלו להיכנס לאתרים אישיים של חברות אלו, וליהנות ממידע נרחב אותו הן מציעות בכל הקשור למשכון יהלומים, משכון כסף וזהב, מכירת תכשיטים, מחשבונים לחישוב ערך זהב, ושאר מידע חיוני. גם במדריכי הטלפונים תוכלו למצוא את כל בתי העסק המתמחים בכך בכל רחבי הארץ.

  

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב