מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


מכירת כלי כסף במזומן

מכירת כלי כסף במזומן

האם יש ברשותכם כלי כסף המאוחסנים בבית? רבים הבתים בהם נוכל למצוא כלי כסף יקרים, אשר יכולים להיות גביעים, סטי סכו"ם, מגשים ושאר חפצים אחרים. חלקנו יציג אותם לראווה בויטרינה - ארון המיועד לאחסון של חפצים אותם נרצה להציג ליופי בסלון, חלקנו האחר, יאחסן אותם באחד המחסנים או הארונות בבית, וכל אלו ישכבו ללא שימוש וכן אף לא ליופי..אם זהו המצב, מומלץ למכור את כלי הכסף שברשותכם, פתרון אשר עדיף על פני זריקתם לפח בסופו של דבר.

ערכו של הכסף

לעומת הזהב, אשר ערכו תמיד גבוה ויציב בשוק, אצל הכסף הסיפור הוא אחר. אמנם מדובר במתכת יקרה ופופולארית בקרב התעשייה וכן לשימושם האישי של נשים וגברים כאחד כאשר מדובר בתכשיטים, אך לצערנו הרב ערכו עלול לרדת משמעותית עם הזמן. כלי הכסף שאנו שומרים בארון, יכולים להחליד במהירה אם לא נטפל בהם וננקה אותם.

מכירת כלי כסף שאינם בשימוש

גם כאשר אתם בוחרים לעשות שימוש בכלי הכסף או להציגם ליופי בסלון, לא תמיד תוכלו להיות אחראיים לתחזק אותם כל הזמן. לכן, מומלץ למכור כלי כסף, במיוחד אלו שאינם בשימוש, על מנת שהפעם יוכלו סוף סוף להפיק תועלת מנוכחותם. עם זאת, אם מדובר בחפצים היקרים ללבכם, כאן ההמלצה היא לא לעשות זאת, אלא לכל היותר למשכן בעת הצורך.

מכירה על פני הלוואה

מכירת כלי כסף היא פתרון זמין וקל לכל דורש. במדינה בה הכלכלה מתנדנדת, חשוב כי יהיה לנו מקור כספי חלופי למקרי חירום. אנשים רבים ניגשים לבנק על מנת לבקש הלוואה, אשר לעתים אף חלקם הגדול אינו עומד בדרישות הקשוחות של הבנק ולכן נדחה. כמו כן, גם אם קיבלנו הלוואה, הרי שמדובר בתנאים מגבילים מאוד. מכירה של כלי הכסף שברשותכם תחסוך להם את המאמץ והזמן המיותר, ותבטיח לכם כסף מזומן במיידית, ללא התחייבות כלשהי.

מידע באינטרנט על מכירה ומשכון

למרות שמכירת כלי כסף הפכה לדבר פופולארי מאוד בשנים האחרונות, ישנם אנשים רבים אשר חוששים לבצע עסקה מסוג זה. על מנת להפיג ולו במעט את החששות, תוכלו למצוא את כל המידע על כך באינטרנט. חברות רבות מפרסמות את העסק שלהם בתחום, שם תוכלו למצוא מידע רב על פועלן, על תהליך המכירה והקנייה וכן מאמרים רבים העוסקים בכך. כמו כן, תוכלו ליצור קשר טלפונית עם נציגי החברות, וכן במייל או באתר.

היכן ניתן למכור את כלי הכסף שלי?

חברות רבות המתעסקות בכסף, זהב ויהלומים פזורות בכל רחבי הארץ ולכם ניתן לבחור את המקום הקרוב ביותר לאזור המגורים שלכם. כמו כן, מכירת כלי כסף פעמים רבות מתבצעת גם בחנויות תכשיטים פרטיות. בנוסף, ישנן חברות המספקות שירות הגעה עד הבית או בפגישה במקום ציבורי, כמו למשל מסעדה או בית קפה.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב