מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


משכון תכשיטים ישנים

האם יצא לכם בעבר לבצע עסקת משכון תכשיטים ישנים?

כמעט בכל בית ניתן למצוא מבחר רב של תכשיטים, בעיקר של הנשים המתגוררות בבית זה. כמו כן, ישנם גם תכשיטים אשר עברו בירושה או בנדוניה אותם אנו מחזיקים כערך סמלי של יקירנו. לצד התכשיטים אשר עדיין בשימוש, ישנם תכשיטים רבים אשר זרוקים במגירה. האם ניתן לעשות משהו עם אותם תכשיטים? מסתבר שכן.

מה הוא בעצם מישכון תכשיטים ישנים?

עסקי המשכון של התכשיטים הישנים הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות כאשר הבינו את הפוטנציאל בהפיכת התכשיטים הישנים מחסרי תועלת-לאלו המפיקים תועלת. בעזרת הבאת תכשיטים ישנים וחסרי שימוש לחברות הסוחרות בהם, נוכל להרוויח מכל הצדדים: גם להרוויח כסף, וגם לדרוש אותם בחזרה בכל רגע שנרצה. לחברות הסוחרות בתכשיטים מכסף וזהב שימושים שונים בתכשיטים אלו, כך שלנו אין מה לדאוג, יקבלו כמעט כל תכשיט אשר שווה כסף.

אילו תכשיטים ניתן למשכן?

ניתן למשכן כל תכשיט ישן או חדש, כאשר ערכו משתנה בהתאם לחומר הגלם ממנו הוא מיוצר, כאשר המובילים והשווים ביותר בשוק הינם הכסף והזהב. ערכו של הזהב הינו כמובן הגבוה ביותר, כשם שזהב הינו המתכת היקרה והנחשקת ביותר. ככל שתרבו למשכן יותר תכשיטים, כך התמורה תהיה גבוהה יותר. כמו כן ניתן להגיד, שאף על תכשיט אחד, ניתן לקבל תמורה גבוהה ביותר, בהתאם לערכו. יש לציין כי אין צורך לחשוש ממישכון תכשיטים ישנים היקרים לליבנו, כשם שפרידה מתכשיטים אלו היא זמנית בלבד.

מדוע שנרצה למשכן תכשיטים?

עם המצב הכלכלי המתנדנד בארצנו, לעתים נצטרך למצוא מקורות מזומנים זמינים יותר כדי לשלם חובות כספיים או לכסות את המינוס בחשבון הבנק. מישכון תכשיטים ישנים יאפשר לנו לשלם את חובותינו בצורה מהירה יותר וללא מאמצים וסיבוכים מיותרים. הרוב יאמרו כי פתרון זה עדיף על לקיחת הלוואה מהבנק, הידועה כתובענית ובעלת תנאים קשים ותהליכים מייגעים לקבלתה.

היכן ניתן לבצע עסקאות משכון?

משכון תכשיטים ישנים ניתן לבצע בכל חברות הסוחרות במכירת ומשכון תכשיטי זהב ושאר כלי כסף. כל חברות אלו מפוזרות בפריסה ארצית וכל שנותר לכם הוא ללכת לחברה אשר נמצאת באזור מגוריכם.

כיצד מתבצעת עסקת מישכון של תכשיטים ישנים?

כאשר ניגשים עם התכשיטים, נציג מטעם החברה יעריך את שווי כל תכשיט ויציג בפניכם את ממצאיו והסכום אותו החברה מוכנה לשלם על קבלתם. לאחר משכונם של התכשיטים הישנים, תוכלו לדרוש אותם בחזרה בכל רגע נתון על ידי תשלום אותו קבעתם מבעוד מועד.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב