מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


משכון יהלומים ישנים

האם שקלתם את האפשרות של משכון יהלומים ישנים?

למה מתכוונים כשמדברים על מישכון?

לא סתם יוצא לרובנו לשמוע לא מעט על מישכון. בשנים האחרונות עסקי מכירת ומשכון תכשיטים מכסף, יהלומים וזהב הפכו לפופולאריים מאוד כאשר הבינו את הפוטנציאל של עשיית הכסף מכך.

כל תכשיט מזהב, כסף ויהלומים אשר נרצה להיפטר ממנו, נמכור לחברות הסוחרות בנחושות ומתכות אלו. כאשר נרצה להרוויח סכום כסף מיידי ומהיר ולא להיפרד מהיהלומים לתמיד, נמשכן אותם באותן חברות אלו, ונוכל בכל עת שנרצה לדרוש אותם בחזרה על ידי קנייתם.

יהלומים לנצח?

אכן ניתן לומר כי יהלומים הינם מצרך יקר. ישנם מלוטשים וישנם אשר לא, ובאותו אופן ישנם אשר ערכם גבוה יותר או נמוך יותר. ככה או ככה, ערכם של היהלומים יורדים עם הזמן, לכן משכון יהלומים ישנים יש לעשות בהקדם על מנת להרוויח מכך סכום נכבד ככל הניתן. ככל שתרבו למשכן יהלומים ישנים שברשותכם, כך הסכום שיתקבל יהיה גבוה יותר. נציג מטעם החברה אליה תפנו, תעריך את שווים בשבילכם ותעשה את כל העבודה עד לביצוע העסקה.

יהלומים מומרים לכסף

יש ברשותכם תכשיטים מכסף או זהב המשובצים ביהלומים? האם הם בשימוש או שכובים עמוק במגירות שבארון? אם אכן תכשיטים אלו ללא שימוש, תוכלו להפיק מכך תועלת ולמשכן את היהלומים הישנים תמורת כסף מזומן. ללא ספק זוהי דרך מהירה וטובה להרוויח כסף נקי וללא התחייבויות.

מתי עדיף למשכן?

מישכון נעשה בדרך כלל כאשר אנו נמצאים במצב כלכלי ירוד. כאשר נרצה לסגור את חובות המשכנתא או תשלומי החשמל והמים, מישכון יהלומים ישנים שאינם בשימוש הינו פתרון זמין, מהיר וקל, ועדיף על לקיחת הלוואות אשר ניתנות לאחר תהליך מייגע ותובעני, אם בכלל. בנוסף, לעומת בהלוואה מהבנק אשר סכומה מוגבל וכך גם המועד להחזרתה, במישכון אין הגבלת זמן להחזרת הכסף וקבלת היהלומים ואין תנאים מקדימים לקבלת המזומן. כמו כן, מישכון יהלומים ישנים או כל מתכת ונחושת אחרת הינו פתרון גם כאשר אנו זקוקים לסכום כסף מסוים כדי לפתוח עסק או לחילופין להמשיך להחזיקו.

יתרון משכון יהלומים ישנים עם ערך רגשי על פני מכירתם

מכירת היהלומים הישנים לחברות הסוחרות הינו צעד נכון וטוב, אך כאשר מדובר ביהלומים שהתקבלו בירושה או בנדוניה, יהיה קשה לנו להיפרד מהם. לכן, מישכון של היהלומים הישנים במקום מכירתם הינו תחליף למצבים אלו, כאשר אנו זקוקים למקור מזומן מיידי אך מצד שני חוששים לעשות צעד שכזה. בדרך זו אנו נהנים מכל הכיוונים.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב