מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


מכירת יהלומים

יהלומים שאין בהם צורך

בכל העולם אנשים שומרים בפינות נסתרות בבתיהם תכשיטים ישנים משובצים יהלומים. תכשיטים אלו לפעמים התקבלו במתנה לפני שנים רבות, או כחלק מנדוניה או ירושה. טעות נפוצה היא לחשוב שמכיוון שמדובר ביהלומים, ערכם הכספי תמיד נשמר מכיון שישנו מדד שעל פיו ערכם משתנה לטובה ולרעה. אך האמת היא שעבור יהלומים שאין בהם שימוש או צורך, הרבה יותר משתלם למכור אותם במזומן - במיוחד כיום שמחירי היהלומים הרקיעו שחקים. כל שנה שעוברת מעלה את הצורך בליטוש נוסף, ויהלום מאבד מערכו.

פורצים אוהבים נוצצים

מעבר לסיכון הכלכלי הנובע מהתיישנותם של היהלומים, הם כמובן חשופים תמידית לסיכון של גניבה - כאשר ישנו חלילה מקרה של פריצה לביתכם. אחד הפריטים האהובים על הפורצים הוא ללא ספק תכשיטי היהלומים שלכם. חלק מהאנשים מעדיפים להשקיע כסף רב בכספת אמינה - על מנת להישמר מאיום זה. זה פתרון מתקבל על הדעת כאשר מדובר בתכשיטים בעלי ערך רגשי רב, שלא מעוניינים במכירתם בעד שום הון שבעולם - אך לא כאשר אפשר לקבל תמורתם מזומן ביד ומייד.

כיצד ניתן לבצע מכירת יהלומים

בתקופה הנוכחית, עקב היצע היהלומים המצטמצם – ישנם בעלי המקצוע המעוניינים לרכוש יהלומים - גם כאשר הם באיכות לא משובחת וגם כאשר הכמות קטנה. לכן זוהי תקופה המהווה הזדמנות פז עבור כל מי שמעוניין למכור את היהלומים הישנים. למרות הכל, חשוב לא להתפתות לעשות עסקאות עם חברות שאינן מתמחות בתחום היהלומים. בעסקי היהלומים, המוניטין הוא הכל וחברה מוכרת בתחום לעולם לא תסתכן בביצוע עסקה לא הוגנת שתפגע לנצח במוניטין שלה.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב