מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


לא רק לעשירים

בשונה מן העבר, בו הייתה מזוהה מכירת פריטים וחפצים אשר עשויים מזהב רק עם בני מעמד העשירון העליון, מדובר כיום בשוק דימני ומאתגר, אשר פותח את שעריו לכל אדם המביע עניין במסחר מן הסוג הזה. בהתאם לכך, ניתן להצביע מידי שנה על גידול מתמיד במספר הבוחרים לבצע עסקאות מכירת זהב, כשהרווחים הנאים העשויים להתקבל בכל פעם מחדש אינם מותירים את הציבור בחיבוק ידיים.

מה אפשר למכור?

היתרון המרכזי העומד היום מאחורי עסקאות מכירת זהב, נמצא בכך שניתן למכור למעשה כל פריט או חפץ אשר מכיל בתוכו זהב. בהתאם לכך, פונה כמעט כל אדם הבוחר לסחור בזהב למכור תכשיטים ישנים, מטבעות, חפצי נוי ועוד. מדובר כאן ברוב המקרים בפריטי זהב חסרי כל שימוש מבחינתו, כאשר בעבור כל אחד מהם ניתן לקבל סכום כספי כלשהו, הנקבע למעשה לפי מחיר הזהב המצוי בכל פריט.

למי מוכרים?

לאחר איתור וריכוז של אותם פריטים המיועדים להיכלל במסגרת אותן עסקאות מכירת זהב בהן מעוניינים, מגיע השלב בו נדרשים לחפש אחר הקונה המתאים. לא מדובר כאן במשימה קשה למדי, כשהשוק הפורה של היום כולל בתוכו מספר רב של גורמים המעוניינים בקניית זהב. למרות זאת, רצוי לבחור רק בעסקאות המתבצעות מול גורם אמין, המציע תשלום מיידי בהתאם לשערו הנמדד באותו היום של מחיר גרם זהב.

כמה מרווחים מזה?

הכדאיות הגבוהה הקיימת כיום בביצוע של עסקאות מכירת זהב, באה לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ברווחים הגדולים אליהם ניתן להגיע. על סמך חישוב מהיר של מחיר הזהב המצוי בכל אחד מאותם פריטים שהוצאו למכירה, המתבצע על פי המשקל והטוהר של הזהב, ניתן להגיע לסכומים המדויקים אליהם זכאים במעמד המכירה. בנוסף, מדובר כיום בשוק המצוי בעיצומה של מגמת עלייה, הבאה לידי ביטוי מידי יום בשער היומי הגבוה של מחיר גרם זהב.

מכירת זהב משמשת כהוכחה מצוינת לכך שניתן להגיע כיום להכנסות מרשימות גם ממקומות שאינם צפויים, כשלא נדרש כל רקע או משאבים כלכלים גדולים לשם כך. מדובר כאן למעשה בהזדמנות נהדרת בעבורו של כל אחד לרשום רווחים נאים בעבור אותם פריטי זהב אשר מצויים ברשותו ומיועדים למכירה, כאלו שיכולים להגיע במקרים מסוימים עד לעשרות אלפי שקלים.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב