מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


טבעות אירוסין

טבעות אירוסין הן תכשיט אופנתי לכל דבר. גם לטבעות אירוסין יש סוגים שונים, גדלים שונים, ולכל אחת יש את טעמה האישי בטבעות אירוסין. הן משמשות כאקססורי יום יומי לרוב הנשים המאורסות או נשואות.

מה קובע את האופנה של טבעות האירוסין?

נתחיל עם צבע הזהב של טבעות האירוסין:

בארץ יש שני צבעי זהב עיקריים לטבעות אירוסין – זהב צהוב או זהב לבן.

עד לאחרונה, רוב טבעות האירוסין שהיו נרכשות בארץ היו בצבע זהב לבן, אולם בשנה-שנתיים האחרונות הזהב הצהוב חזר לאופנה, ויותר ויותר בחורות מעדיפות את

 טבעות האירוסין שלהן מזהב צהוב.

בעבר היה נהוג לבחור את צבע ההזהב של טבעת האירוסין לפי צבע העור של הבחורה. הטענה היתה שלכהות עור יותר מתאים זהב צהוב, ואילו לבהירות יותר מתאים טבעות יהלומים בזהב לבן.

היום רוב הבחורות בוחרות את טבעת האירוסין שלהם לפי מה שהן אוהבות, ולא לפי צבע העור.

גם עיצוב טבעת האירוסין הוא ענין מאד אופנתי.

בעבר רוב טבעות האירוסין היו טבעת משובצת יהלום מרכזי ובודד, מה שנקרא –

טבעת אירוסין סוליטר.

בשנים האחרונות יותר ויותר מעצבים אישים של תכשיטים מאפשרים לזוגות הצערים לעצב את הטבעת בעצמם, ובכך נולדה אופנה חדשה של

 טבעות אירוסין בעיצוב אישי.

המאפיין העיקרי של הקו הזה של טבעות אירוסין הוא שהטבעות נראות כעשויות במלאכת יד, דבר המוסיף לטבעת האירוסין את המיוחדות שלה.

כשמחליטים ללכת על טבעת אירוסין בעיצוב אישי, כדאי לקחת בחשבון שמדובר על טבעת יהלום שתלווה אתכם שנים רבות, ולא כדאי לבחור באיזו שהוא טרנד חולף.

כמות היהלומים בטבעות אירוסין:

בנושא הזה יותר משחק הענין הכספי מאשר הענין האופנתי. יש בנות שאפילו אם הן אוהבות יהלומים בכל דמן, לא תולכנה לאפשר לעצמן טבעות אירוסין עם הרבה יהלומים, כיוון שבדרך כלל מדובר על טבעות אירוסין יוקרתיות במיוחד.

אבל אם נוציא את ענין הכסף המשוואה, נגלה שגם בנושא הזה יש ענין של אופנה וטעם אישי.

היו תקופות שטבעות האירוסין היו עמוסות ביהלומים קטנים. היום אם רוצים להשקיע את הכסף, הרוב מעדיפים להשקיע אותו ביהלום אחד גדול מאשר בטבעת עמוסות יהלומים.

טרנדים של טבעות אירוסין:

בעשורים החולפים היו כמה טרנדים שנתפסו חזק בעולם המערבי:

טבעת אירוסין דיאנה – הטבעת של הנסיכה דיאנה שהועברה בירושה לקייט מידלטון.

בזמן נישואיה של קייט מדילטון, עלתה הדרישה לטבעת אירוסין מהסוג הזה. מדובר על טבעת אירוסין מזהב לבן המשובצת אבן ספיר במרכז ומסביבה יהלומים.

טבעת אירוסין שהיהלום המרכזי מוקף יהלומים – העיצוב הזה של טבעת האירוסין בא להעצים את גודלו של היהלום המרכזי. היהלומים הקטנים שמקיפים את היהלום המרכזי לפי צורתו, נותנים אשליה אופטית של יהלום יותר גדול ממה שהוא. העיצוב הזה מאפשר לקנות יהלום יחסית קטן (ובכל לחסוך בכסף), ולתת לו אשליה של משהו יותר עשיר.

לא משנה מה האופנה בטבעות אירוסין, כשאתם יוצאים לבחור את טבעת האירוסין שלכם, כדאי מאד שתקשיבו לצו ליבכם ולא לצו האופנה. כי אופנות משתנות, אבל טבעת האירוסין תשאר איתכם תמיד.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב