מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


קונים זהב

אין ספק כי אחד מבין חפצי הערך אשר שומרים על הערך שלהם בצורה הטובה ביותר, ואף נמצאים במגמת עלייה מתמדת עם השנים, אלו חפצי הזהב. כיום ניתן למצוא מקומות רבים אשר קונים זהב ישן במזומן, וזאת בשל הערך הגבוה של הזהב הטהור, והסיכון הנמוך הקיים בהשקעה בו. יחד עם זאת, אם אתם מהצד השני – לא מהצד שמחפש לרכוש זהב, אלא מהצד שמחפש למכור אותו, חשוב שתפנו אך ורק אל מומחים בתחום, אל מקום מקצועי בו תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר ותוכלו ליהנות ממחירים גבוהים אשר הופכים את המכירה של הזהב הישן שלכם להרבה יותר משתלמת והרבה יותר כדאית.

פגישה מקצועית לפני ההחלטה

אם אתם לא בטוחים אם למכור את הזהב הישן שיש ברשותכם, פנו אלינו. אנו לא לוחצים עליכם למכור את הזהב, אלא מקיימים עמכם פגישה מקצועית בה נעניק לכם את כל המידע אותו אתם צריכים לדעת על הזהב אשר נמצא ברשותכם. במרכז הזהב לא רק קונים זהב ישן במזומן, אלא גם שומעים את הצרכים שלכם ועוזרים לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. לכן, אם אתם עדיין מתלבטים, ולא יודעים האם באמת כדאי לכם למכור את הזהב שלכם, ובכלל, לא יודעים מהו באמת השווי שלו, פנו אל המומחים שלנו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה.

קבלת הכסף באופן מיידי

במידה ולאחר פגישת ההתייעצות תחליטו באמת למכור את הזהב הישן שלכם, אנו קונים זהב ישן במזומן, מה שאומר שאתם תקבלו את השווי הכספי של הזהב שלכם בכסף מזומן ובמקום, מבלי להמתין יותר מידי ומבלי להיכנס לסחבת של צ'קים או העברות בנקאיות שונות. כמובן, מדובר במרכז מורשה בורסה, מה שמבטיח לכם כי כל המכירה והקניה יבוצעו בצורה חוקית ומסודרת ואתם יכולים להיות בטוחים כי גם במקרה בו תהיה לכם בעיה מאוחר יותר, יהיה לכם אל מי לפנות ותמיד תוכלו לשוב ולקבל מאתנו שירות, ממש כמו לקוחות רבים שעובדים אתנו כבר שנים רבות.

פניה אל מקום אמין ומקצועי

כשאנו מחפשים מקום אשר יקנה מאתנו את הזהב הישן הדבר החשוב ביותר שעלינו לעשות הוא לבדוק את רמת המקצועיות ואת האמינות של המקום אליו פונים. חשוב לפנות אל משרד מסודר ובעל תעודות, מקום אשר תוכלו להיות בטוחים כי יעניק לכם את השווי האמתי של הזהב שלכם ויאפשר לכם להיות בטוחים כי הזהב שאתם מוכרים באמת שווה ערך לכסף המזומן אותו אתם מקבלים.

בכדי להיות בטוחים שאתם אכן פונים אל מקום מקצועי ואמין בדקו האם יש לו אישור פעילות מהבורסה, נסו לאתר לקוחות קודמים של המקום ובקשו מהם המלצות וחוות דעת שונות וכמובן, גשו לפגישת התרשמות במקום לפני המכירה עצמה.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב