מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


מכירת זהב במרכז

כבר בהיסטוריה הקדומה זהב היה מצרך יקר ומבוקש שנהגו לסחור בו, עד היום, כאשר עסקי ההשקעה בזהב הולכים ונהיים נפוצים יותר, ולעומת תקופות אחרות נגישים יותר ללקוח הפרטי ולא רק לתעשיות הגדולות. החברות והסוחרים הפרטיים פרוסים בכל רחבי הארץ, בעיקר באזור המרכז.

לכן, באם הינכם תושבי המרכז, תוכלו לחסוך לעצמכם מאמץ מיותר או זמן מיותר בנסיעות, ולבצע בקלות ובמהירות מכירת זהב במרכז. כמו כן, מכירת זהב במרכז נוחה גם למתגוררים באזורים מרוחקים יותר.

שווה זהב

ישנם כמה סיבות מדוע נרצה להיפטר מזהב שברשותנו ולעשות מכך סכום כסף נכבד מאוד. לעיתים מדובר על מצב כלכלי זמני אשר דורש מאיתנו להצטייד במזומן מידי כדי לסגור חובות או כדי "לנשום קצת" בין התשלומים, לעיתים זה יהיה כדי להיפטר משרשראות זהב שבורות או עגילי זהב בודדים, ולעיתים פשוט כי אנו נוטים להתחדש כל הזמן, ושאר תכשיטי הזהב הופכים לחסרי שימוש.

לכן, מכירת זהב באזור המרכז הינה הפתרון האידיאלי במצבים אלו, הרי שמדובר רק ברווח ותועלת.

מומלץ שלא להיפטר מתכשיטי הזהב אשר יקרים לכם רגשית וסמלית, פן תתחרטו על כך בעתיד.

כשזהב משנה צורתו לכסף

ערך הזהב נקבע בקראט ומשקל. רובנו לא יודעים, אך לעיתים גם התכשיטים הישנים שנתקבלו בירושה יכולים להיות מוערכים בסכומים נכבדים, וכך גם תכשיט בודד שברשותנו. לכל תכשיט, מטיל או מטבע זהב ערך משלו, ומומלץ לפני שמבצעים מכירת זהב במרכז לבצע הערכה ראשונית של שוויו כדי לדעת האם מכירתו תהיה כדאית. כמו כן, ככל שתרבו למכור תכשיטי זהב, כך גם הרווח הכספי יהיה גדול יותר. ערכו של הזהב בדרך כלל יציב ואף מאמיר, הרי שבכל זאת מדובר במתכת היקרה ונחשקת ביותר.

כיצד נעשית מכירת זהב במרכז

לאחר שמיינתם ואספתם את כל תכשיטי הזהב אותם הינכם מעוניינים למכור, גשו לכל חברה המתעסקת בקניית תכשיטים באזור המרכז. כמו כן, ניתן להיפגש עם נציג מהחברה בבית קפה או מסעדה כדי למכור זהב במרכז, ואף ישנם לא מעט חברות אשר שולחות נציג מטעמם ללא עלות עד בית הלקוח במרכז. נציגי החברה יבצעו בדיקה והערכה של הזהב שברשותכם ויציגו לאחר מכן את ממצאם. אתם תבחרו האם לקבל את העסקה או לסרב לה, כאשר ניתן לנהל משא ומתן על מחיר העסקה. מכירה של זהב במרכז משולמת בדרך כלל במזומן ויכולה להתבצע בכל יום ובכל שעה.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב