מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


צריכים להיזהר

מכירת יהלומים הופכת לאחרונה לפופולארית במיוחד בכל רחבי העולם, כשניתן להבחין בשתי קבוצות עיקריות של אנשים הבוחרים לפנות לעסקאות מן הסוג הללו, כשהאחת כוללת בתוכה כאלו המעוניינים ל"היפטר" מתכשיטים ומחפצים ישנים אשר משובצים ביהלומים, לעומת האחרת, המאגדת בתוכה אנשים אשר מעוניינים לסחור ביהלומים באופן קבוע. כמו בכל שיטת מסחר נפוצה אחרת, גם בעסקאות מכירת יהלומים חשוב לדעת להיזהר מכל אותם גורמים שינסו להוליך אותנו לעסקאות שאינן כדאיות ומשתלמות מבחינתנו, כשחלקם אף ירמו ולא ישלמו לנו את התמורה הכספית המגיעה לנו.

גורמים אשר ינסו להפעיל עלינו לחץ מסיבי למכור

הסממן הראשון והבולט ביותר אולי לעין, בדבר אותם גורמים שלא כדאי כלל לערוך עימם עסקאות מכירת יהלומים, בא לידי ביטוי בכאלו שינסו להפעיל עלינו לחצים מסיביים על מנת שנמכור להם את היהלומים שברשותנו. כפי שקורה גם בעסקאות מכירת כלי כסף, עסקאות קניית זהב או כל עסקה אחרת הכוללת בתוכה מכירה או קנייה של מתכות או אבני חן יקרות, גם כאן ישמש הלחץ שיפעילו אותם גורמים כזרז מרכזי שעלול אף במקרים מסוימים להביא בסופו של דבר להסכמתנו לעסקה שאינה כדאית כלל מבחינתו.

גורמים שאינם מציעים תשלום במזומן

סממן נוסף שעלול להצביע על גורמים שלא מומלץ לערוך עימם עסקאות מכירת זהב, מצוי באופן בו יוצא לכם התשלום. בהתאם לכך, במידה ומוצע לכם תשלום באמצעות המחאות, או כזה שיתבצע בפריסה למספר מסוים של חודשים, סביר להניח שמדובר בגורם שכדאי להיזהר מביצוע עסקה עימו, כשרובם המוחלט של הגורמים המתעניינים כיום ברכישת יהלומים, יציעו לכם אך ורק תשלום מיידי וכסף מזומן.

גורמים שינסו להמעיט באופן ניכר את ערכם של היהלומים המצויים ברשותנו

 דרך נוספת המאפשרת לזהות גורמים שלא כדאי לבצע עימם עסקאות מכירת יהלומים, מומחשת בכאלו אשר ינסו להמעיט באופן ניכר את ערכם הכספי של היהלומים אשר מצויים ברשותנו. גם כאן, בדומה לעסקאות קניית זהב, מכירת כלי כסף ואחרות, מדובר למעשה ב"מלחמה פסיכולוגית” שמנהלים מולנו אותם גורמים, בסיומה שואפים להוציא מאיתנו יהלומים בעלי ערך גבוה בעלות כספית נמוכה מן המקובל.

מכירת יהלומים תמשיך לשמש גם בעתיד כדרך מצוינת לרשימת רווחים גבוהים תוך זמן קצר, כשלכל אחד מאיתנו יש כיום את ההזדמנות להיות בצד המרוויח. למרות זאת, גם כאן חשוב לדעת להיזהר ממספר גורמים אשר עשויים להביא אותנו למקומות שאינם רצויים כלל מבחינתנו, כשזיהוי מוקדם של אחד מאותם הסממנים המייחדים אותם, תביא באופן מיידי לשלילתם על הסף.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב