מכירת זהב ישן במזומן

אנו משלמים את המחיר הטוב ביותר במזומן ומיד!


צריך לדעת לפני

בעולם המודרני והמתקדם של היום, לצד מכירת כלי כסף או קניית זהב, פורח במיוחד גם הסחר ביהלומים, בו נרשמות מידי יום מכירות בשווי של מיליוני דולרים ברחבי העולם. בהתאם לכך, החלו רבים מאיתנו במהלך השנים האחרונות לפנות למסחר ביהלומים, בייחוד לעסקאות מכירת יהלומים. בדומה לשיטות מסחר אחרות, גם כאן חשוב מבחינתנו לדעת מספר פרטים חיוניים לפני ביצוע של עסקאות מן הסוג הללו, כאלו שיוכלו בסופו של דבר לכוון אותנו לקבלת ההחלטות הנכונות ביותר בעבורנו.

ביצוע הערכת שווי ליהלומים

בדומה לעסקאות קניית זהב או מכירת כלי כסף, גם כשמדובר על עסקאות מכירת יהלומים רצוי קודם כל להעריך את שווים בצורה המקצועית והמדויקת ביותר. הדרך המקצועית והאמינה ביותר, המשמשת כיום להערכת שווי של יהלומים, מתאפשרת כמובן באמצעותה של תעודה גמולוגית. מדובר בתעודה המוצמדת בדרך כלל לכל יהלום אשר בוחרים לרכוש, המציגה כאמור את כל תכונותיו. היעזרות בתעודה הגמולוגית של אותם יהלומים אותם מייעדים למכירה, תביא בסופו של דבר להערכת השווי המדויקת והאמינה ביותר מול הקונים.

הפעלת שיקול דעת ואי היכנעות ללחצים

כמו בכל עסקה אחרת הנערכת בין שני צדדים, גם בעסקאות מכירת יהלומים חשוב שנדע להפעיל בכל פעם את שיקול הדעת הנכון, תוך אי היכנעות ללחצים מצידם של קונים פוטנציאליים. היכנעות ללחצים המופעלים מצידם של גורמים שונים אשר מעוניינים ברכישת היהלומים, תביא ברוב המקרים לעסקאות שאינן כדאיות מבחינתנו, כשכן אותם גורמים יעשו את כל המאמצים לשכנע אותנו כשמדובר בעסקאות המשתלמות ביותר.

מכירה רק לגורם אמין ומוכר בעולם המסחר ביהלומים

בייחוד כשמדובר על עסקאות מכירת יהלומים, גוברת באופן ניכר החשיבות שבמציאת קונה. בהתאם לכך, מומלץ למכור את היהלומים רק לרשותו של גורם אמין ומוכר בעולם המסחר ביהלומים, כשהבורסה ליהלומים הממוקמת בעיר רמת גן, נחשבת ללא כל ספק לכתובת הטובה ביותר למציאת אחד כזה.

בדומה למתרחש בעסקאות מכירת כלי כסף או קניית זהב, גם עסקאות מכירת יהלומים מציבות בפנינו הזדמנות נהדרת להתעשר במהירות, כשמדובר כאן אף ברוב הפעמים בסכומים גבוהים ומרשימים הרבה יותר מאלו המוצגים במסחר בזהב ובכסף.

למכירה/משכון צור קשר

משרד: 077-441-7808 - נייד: 050-900-6007

מתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן  /  מגדל פז , שוהם 7 , קומה 11   /   שעות פעילות: א'-ה' : 10:00 - 18:00  

 משרד מורשה בבורסה   /   DC4Gold@gmail.com   /   יש לתאם פגישה טלפונית לפני הגעה.

 

מכירת זהב      |      מכירת יהלומים     |     קניית זהב      |      משכון זהב      |      מכירת כלי כסף      |      מחיר גרם זהב      |      מכירת זהב